Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання у частині додержання вимог законодавства про працю та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)”

Національним планом дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» (далі – Національний план дій), затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2012 року № 187/2012 визначено низку заходів, спрямованих на удосконалення та зменшення частоти здійснення планових заходів державного нагляду (контролю).

В рамках зазначених заходів передбачений перегляд критеріїв, за якими суб'єкти господарювання відносяться до найвищої та середньої групи ризику, з метою звуження кола таких суб'єктів господарювання.

Проект постанови Кабінету Міністрів України постанови Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання у частині додержання вимог законодавства про працю та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)” розроблений на виконання завдань визначених Національним планом та з метою удосконалення здійснення державного нагляду (контролю) у сфері додержання вимог законодавства про працю.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту постанови приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за наступними адресами:

Міністерство соціальної політики України, 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10; e-mail: dnp-kiev@ukr.net; факс/тел.: (044) 288-10-00.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2; e-mail: meconomy@me.gov.ua; тел.: (044) 253-9394, факс: (044) 226-3181

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики в мережі Інтернет: www.mlsp.gov.ua.