Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Проект Закону України

17.12.2014

ПОВІДОМЛЕННЯ​

про оприлюднення

проекту Закону України

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності

Державної служби з питань праці

 

 

Проект Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Державної служби з питань праці” розроблено на виконання пункту 9 постанови Кабінету Міністрів України Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 р. № 442 „Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади”.

Проект  акту підготовлено з метою виконання покладених на Державну службу України з питань праці завдань та забезпечення здійснення державного нагляду та контролю за дотриманням законодавства про працю відповідно до вимог міжнародних договорів, підвищення ефективності боротьби держави з незадекларованою працею, посилення соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей, посилення ролі держави у забезпеченні уникнення дискримінації в оголошеннях про вакансії (про прийом на роботу).

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту Закону приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за наступною адресою:

Міністерство соціальної політики України, 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10; e-mail: dnp-kiev@ukr.net; факс/тел.: (044) 288-10-00.

Проект акту оприлюднений шляхом розміщення на офіційних веб-сайтах Держпраці України та Держгірпромнагляду в мережі Інтернет: www. dpu.gov.ua та www.dnop.gov.ua.

 

 

 

Т.в.о. Голови                                                               С. Дехтяренко


1. Проект Закону.doc1. Проект Закону.doc

2. Порівняльна таблиця.doc2. Порівняльна таблиця.doc

3. Пояснювальна.doc3. Пояснювальна.doc

4. Аналіз регуляторного впливу.doc4. Аналіз регуляторного впливу.doc