Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту

Швидкий запуск

ПРОЕКТ ПОСТАНОВИ КМУ

17.11.2014

ПОВІДОМЛЕННЯ​

про оприлюднення

проекту постанови Кабінету Міністрів України

„Про внесення змін у додаток 1 до постанови

Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. № 85”

 

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України „Про внесення змін у додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. № 85” розроблено на виконання пункту 9 постанови Кабінету Міністрів України Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 р. № 442 „Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади”.

Проект постанови Кабінету Міністрів України підготовлено з метою визначення кількості працівників на рівні апарату та територіальних органів Державної служби України з питань праці з метою забезпечення виконання покладених на неї завдань та повноважень.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту постанови приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за наступною адресою:

Міністерство соціальної політики України, 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10; e-mail: dnp-kiev@ukr.net; факс/тел.: (044) 288-10-00.

Проект акту оприлюднений шляхом розміщення на офіційних веб-сайтах Держпраці України та Держгірпромнагляду в мережі Інтернет: www.dpu.gov.ua та www.dnop.gov.ua.

 

 

 

Т.в.о. Голови                                     С. Дехтяренко

 1.Постанова.doc1.Постанова.doc

 2.Порівняльна таблиця.doc2.Порівняльна таблиця.doc

 3.Пояснювальна.doc3.Пояснювальна.doc