Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту

Швидкий запуск

ПРОЕКТ ПОСТАНОВИ КМУ

17.11.2014

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення

проекту постанови Кабінету Міністрів України

„Про затвердження Положення про

Державну службу України з питань праці”

 

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Положення про Державну службу України з питань праці” розроблено на виконання пункту 9 постанови Кабінету Міністрів України Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 р. № 442 „Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади”.

Проект акту підготовлено ґрунтуючись на принципі верховенства права, забезпечення дотримання прав і свобод людини і громадянина, забезпечення єдності державної політики, відкритості та прозорості, з метою посилення захисту прав і законних інтересів громадян, ефективного виконання державної політики у сфері державної політики у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, здійснення державного гірничого нагляду, промислової безпеки у сфері безпечного поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, а також з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту постанови приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за наступною адресою:

Міністерство соціальної політики України, 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10; e-mail: dnp-kiev@ukr.net; факс/тел.: (044) 288-10-00.

Проект акту оприлюднений шляхом розміщення на офіційних веб-сайтах Держпраці України та Держгірпромнагляду в мережі Інтернет: www. dpu.gov.ua та www.dnop.gov.ua.

 

 

Т.в.о. Голови                                     С. Дехтяренко

 

 1.Постанова.doc1.Постанова.doc

2.Положення.doc2.Положення.doc 

3.Пояснювальна.doc3.Пояснювальна.doc